Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul Geçmiş Dönem Belediye Başkanları ve Belediye Meclis Üyeleriyle İftar Programında Bir Araya Geldi

Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul Geçmiş Dönem Belediye Başkanları ve Belediye Meclis Üyeleriyle İftar Programında Bir Araya Geldi

 

Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul, 12 Nisan 2022 Salı akşamı Malkara’ya hizmette bulunmuş geçmiş dönem Belediye Başkanları ve Belediye Meclis Üyeleriyle iftar programında bir araya geldi.

 

Bahar Tesisleri Ala Restaurant’ta düzenlenen iftar programında; Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Siyasi Parti Başkanları ile Temsilcileri, Belediye Meclis Üyeleri, STK Başkanları, geçmiş dönem Belediye Başkanları ve Belediye Meclis Üyeleri yer aldı.

 

Okunan ezan ile birlikte edilen dualarla açılan iftarın ardından konuşma gerçekleştiren Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul,“ Yaklaşık 2 yıldır koronavirüs pandemisi sebebiyle sizlerle bir araya gelemedik. Gerek aşıların, gerekte pandeminin seyrini yavaşlatmasıyla birlikte 2 yılın ardından tekrar sizlerle birlikte iftar programında bir araya geldik.

 

Ramazan ayının maneviyatıyla bir araya gelerek birlik ve beraberlik duygularını tekrardan en üst seviyede yaşıyoruz. Bizler siyasi partileri araç olarak kullanıp, Malkara’ya hizmet etme yolunda ailemizden vakit alarak hemşehrilerimize hizmet etme sevdasıyla yola çıktık. O yüzden sizler bizim için çok değerlisiniz.

 

Bizler bugün sizlerden aldığımız kutsal emaneti bizden sonraki nesillere başarıyla taşıma gayretindeyiz. Umuyorum sizlerin bizlere bırakmış olduğu bayrağı başarıyla taşıyıp, bizden sonra ki nesillere başarıyla aktaracağız.

 

Davetimize teşrif ederek iftar programında bizlerle bir araya gelen siz değerli Belediye Başkanlarıma ve Meclis Üyelerime teşekkür ediyorum.

 

Kırgınlıkların ve dargınlıklarından olmadığı nice iftar sofralarında tekrardan bir araya gelmeyi ümit ediyor, herkese hayırlı ramazanlar diliyorum.“ dedi.

 

Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul’un ardından konuşma gerçekleştiren Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak,“ Bugün burada sizlerle olmaktan dolayı mutluluk duyuyorum. İftar programı sebebiyle eski dostlarımızla bir araya gelerek sohbet etme imkânı bulduk. Kendilerine hoş sohbetleri için teşekkür ediyorum.

 

Malkara bizim için çok önemli bir yere sahip. Görev süremizin bitimine 2 yıl kalmasına rağmen vaat ettiğimiz tüm yatırımları Malkara ilçemizde gerçekleştirebilmek için var gücümüzle çalışacağız.

 

Maneviyat duygularımızın en üst seviyede olduğu Ramazan Ayı’nın siz değerli Belediye Başkanlarımıza, Belediye Meclis Üyelerimize ve tüm Malkara halkına huzur, bereket ve esenlikler getirmesini temenni ediyor, Ramazan ayınızı tebrik ediyorum.” dedi.

 

İftar programı yapılan konuşmaların ardından son buldu.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu