24. Türkiye On-Line Liseler Arası Müzik Yarışması Heyecanı Spotlighter’da!

Serhat Hacıpaşalıoğlu önderliğinde End Productions tarafından gerçekleştirilen, “Dünyanın En Başarılı Gençlik Organizasyonu Ödülü’’ne sahip 24. Türkiye On-Line Liseler Arası Müzik Yarışması’nda başvuru heyecanı başladı.

 

İletişim sponsorluğunu D&R’ın üstlendiği, geçtiğimiz sene olduğu gibi bu sene de on-line olarak gerçekleşecek olan 24. Türkiye Liseler Arası Müzik Yarışması’nın başvuruları, başvuru.liselilerarasimuzikyarismasi.com adresi üzerinden yapılacak.

 

24.yılında rekora koşan yarışmanın bu seneki resmi dijital platformu ise; izleyici rolündeki kullanıcıların oyları ile müzik, dans, oyunculuk ve daha pek çok alanda kesintisiz yetenek keşfine ev sahipliği yapan, geleceğin ünlülerini yaratan Spotlighter.

 

İletişim sponsoru D&R da birbirinden iddialı ve sürpriz etkinlikleriyle yarışmaya renk katacak. Geniş bir yelpazeye sahip eğlence ve kültür ürünleriyle; okuyan ve dinleyen bir toplum oluşumuna katkıda bulunan D&R, yarışmacıların hayallerine dokunacak.

 

Türkiye’nin en uzun soluklu müzik yarışması, yıllardır olduğu gibi bu sene de liseli gençlerin yanında olarak, onların profesyonel müzik hayatına adım atmalarına imkan sağlayacak.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu