Tamagotchi akıllı saat olarak yeniden piyasaya sürülecek

Tamagotchi oyuncağının yayınlanmasının yirmi beşinci yıldönümü için yeni bir yıldönümü versiyonunun piyasaya sürülmesi planlanıyor. Önceki versiyonun aksine, yeni Tamagotchi Smart, parlak bir kasaya sahip bir akıllı saat.

Tamagotchi akıllı saat olarak yeniden piyasaya sürülecek

Sanal hayvan ve onunla ilgiili herşey kelimenin tam anlamıyla bileğinizde olacak. Yenilik, elektronik bir hayvanın basitleştirilmiş bakımı için bir dokunmatik ekrana, kullanıcıyı formda tutmak için bir adımsayar ve elbette sıradan bir saatin işlevini yerine getirme yeteneğine sahip olacak. Rehberinizdeki kişilerle iletişim kurmakta mümkün olacak. 

90’lı yıllarda Tamagotchi’nin piyasaya sürülmesinden sonra, dünyada elektronik evcil hayvanlara gerçek bir takıntı çıktı ve bunun sonucunda telif hakkı sahipleri bir dizi anime, video oyunu, hatta bir film yayınladı. Tamagotchi Smart, atasına çok benzer, ancak atasından farklı olarak tüm modern teknolojik gelişmeleri kullanabilecek. Cihaz, monokrom değil renkli bir ekrana sahip, diğer benzer oyuncaklarla kablosuz iletişim kurabilmektedir, çalışma süresi şarj olmadan yaklaşık 30 saattir.

Başlangıçta üretici, Tamagotchi Smart’ı özel bir piyango çekerek dağıtacak, tüm gelenlere satışlar 23 Kasım’da yaklaşık 68 $ fiyatla başlayacak. Alıcılar, Bandai’nin 10 dolara ayrı olarak sattığı cihaza minyatür fiziksel anahtarlar takarak ek içeriklere erişebilecek. Japonya dışındaki sürüm detayları daha sonraki bir tarihte yayınlanacak.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu