Ebeveynlerin üçüncü gözü olacak kameralar

Çalışan anne ve babaların zamanlarının çoğu evlerinden uzak, çocuklarından ayrı ve merak içinde geçiyor. Hatta bazen evde olunsa dahi başka bir odada vakit geçiren minikleri takip etmek adına güvenlik kameraları ailelerin vazgeçilmezleri arasında yer alıyor. Geniş ürün gamı ile güvenlik çözümleri sunan Kale Alarm, endişeyi minimum, güvenliğiyse maksimum seviyede tutma amacıyla geliştirdiği kameraları sayesinde ebeveynlerin evde ya da dışarıda içlerinin rahat etmesini sağlıyor. Hassas hareket algılama ve anlık bildirim özellikleriyle öne çıkan Kale 360 Kamera ve 10 metreye kadar gece görüşüne sahip kablosuz Kale Mini Kamera, her an her yerde takibi kolaylaştıran Kale Kameram mobil uygulamasıyla ile ebeveynler çocuklarını güvenliği için kolaylıkla kontrol edebiliyor.  

 Özellikle çalışan ebeveynlerin aklı gün boyu evde bıraktıkları çocuklarında kalıyor. “Siz yoksanız biz varız” anlayışını rehber kabul eden Kale Alarm, hayata geçirdiği çözümlerle anne babalara nerede olurlarsa olsunlar çocuklarını cep telefonlarından izleme, güvenliklerini dijital olarak takip etme olanağı sağlıyor. Kale Alarm tarafından tasarlanan Kale 360 ve Kale Mini Kamera, “Kale Kameram” mobil uygulaması ile entegre bir şekilde çalışarak anne babaların evlerdeki gözü kulağı oluyor. Hem gece hem de gündüz yüksek çözünürlüklü görüntü imkânı sunan ‘Mini’ ve 360 kablosuz kameralar, dahili hoparlörleri sayesinde her istenildiğinde sesli ve görüntülü bağlanabilme ve çift yönlü konuşma olanağı sağlıyor. 

 Kale 360 Kamera çok geniş bir alanı izleyebilme şansı sunuyor

Kale kameralarının gelişmiş özellikleri ebeveynlerdeki çocukları için nasıl vakit geçirdikleri endişesini ortadan kaldıracak bir özellik sunuyor. Kendi etrafında 355 derece ve dikeyde 100 derecelik dönme kabiliyetiyle kullanıcılarına çok geniş bir alanı izleyebilme şansı sunan Kale 360 Kamera, ebeveynlerin çocuklarını kontrol edebilmesini kolaylaştırıyor. Hareket algılama ve akıllı hareket takibi özelliği sayesinde şüpheli bir hareket algıladığında kamerayı o hareketin yönünde çevirerek anlık takip sağlayan Kale 360, evde kimsenin olmadığı zamanlarda da şüpheli bir hareket durumunda, fotoğrafını çekerek tanımlı telefona bildirim gönderiyor. SD kart özelliği ile kablosuz olarak görüntü kaydetme özelliği sunan modeller geriye dönük kontrollere de imkân veriyor.

 Kale Mini Kamera gece takibini kolaylaştırıyor

Hava karardığında otomatik gece görüş moduna geçen Kale Mini Kamera, 10 metreye kadar gece görüşüne olanak tanıyor. Böylece ebeveynlere bebeklerinin gece uykusunu da anlık takip edebilme şansı sunarak tehlikeli durumlara karşı önlem alınmasına yardımcı oluyor. Minimal boyutlarda olan Kale Mini Kamera, manyetik tabanı sayesinde duvara veya tavana kolayca monte ediliyor, kullanıcılara ihtiyaç duyulan en iyi açıyı da manuel olarak ayarlama seçeneği sunuyor. Böylece kör noktaları minimum seviyeye indiren bu mini ürün, Wi-Fi desteğiyle kablo sorununa son vererek kullanıcılara büyük kolaylık sağlıyor. 

 Kale Kameram uygulaması güvenlik kaygısını ortadan kaldırıyor

Kale Alarm’ın hayata geçirdiği Kale Kameram uygulaması, Kamera Sistemlerine uygulama üzerinden online bağlanarak mobil izlenme olanağı sunuyor.  Kullanıcılar uygulamayı App Store ve Google Play’den indirip kameralarının Wi-Fi ile entegrasyonunu sağladığında çocuklarını her ihtiyaç duyduklarında cep telefonlarıyla takip edebiliyor.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Başa dön tuşu