“Adamlar” Yapı Kredi bomontiada World Akustik sahnesinde

Bu sene 30. yılını kutlayan Yapı Kredi World’ün sponsorluğunda düzenlenen Yapı Kredi bomontiada World Akustik konser serisi, Hip-Hop’tan uzun havaya, tangodan Rock’ın en damar hallerine girip çıkarak bir dalgalanma içinde seyreden müzikleriyle tanınan “Adamlar” ile devam ediyor. 

 

Vokal ve elektrik gitarda Tolga Akdoğan, davul ve geri vokalde Berkan Tilavel, elektrik gitar ve geri vokalde Gürhan Öğütücü ile bas gitarda Berat İşçioğlu’dan oluşan kadrosuyla Adamlar, 28 Ekim Perşembe akşamı saat 21:00’da Yapı Kredi bomontiada Avlu’da sahne alacak.

 

Hayata dair her konuda güçlü, derin, yoğun ve ironik sözlere sahip şarkılarıyla dinleyicilerin beğenisini kazanan Adamlar, “Eski Dostum Tankla Gelmiş” isimli ilk albümlerini 2014’te, “Rüyalarda Buruşmuşuz” adlı ikinci albümlerini ise 2016’da People Make Music etiketiyle yayınladı. Grup, Garaj Müzik etiketiyle ilk önce “Hikaye” şarkısını single olarak dinleyicileriyle buluştururken, 2019’da “Dünya Günlükleri” adlı üçüncü stüdyo albümünü yayınladı.

 

Yapı Kredi World’ün 30. yıl kutlamalarının bir parçası olan “World Akustik” serisi konserlerine katılım ücretsiz bir şekilde gerçekleşiyor. 

 

Yapı Kredi bomontiada Avlu’da düzenlenen konserlere girişte HES kontrolü yapılacak ve sosyal mesafe kurallarına uygun sayıda seyirci ağırlanacaktır. Kapasite tamamlandığında, alana daha fazla seyirci alınmayacaktır. 

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu