Aksigorta’ya IDC Türkiye Finans Teknolojileri Ödülleri’nden 4 Ödül

Yeni nesil sigortacılık anlayışıyla hayata geçirdiği projelerde ödül almaya devam eden Aksigorta; IDC Türkiye Finans Teknoloji Ödülleri’nde 4 ödül birden kazandı. 

 

Müşteri odaklı yaklaşımlarla ürün ve hizmetlerini geliştiren Aksigorta, bu anlayışla hayata geçirdiği projeleri ödüllerle taçlandırmaya devam ediyor. Son olarak Türkiye'nin en iyi kurumlarının yarıştığı, bilgi teknolojileri alanındaki fark oluşturan yenilikçi, dijital uygulamaları ödüllendiren IDC Türkiye Finans Teknoloji Ödülleri'nde 18 kurumdan 34 projenin, finans sektörünün üst düzey yöneticileri ve akademisyenlerden oluşan jüri oylarıyla değerlendirilen IDC Türkiye Finans Teknoloji Ödülleri’nde yarışan Aksigorta, 4 kategoride 4 farklı ödül kazandı.

 

IDC Türkiye Finans Teknoloji Ödülleri 2022 kapsamında Aksigorta, FSI-İş birlikleri kategorisinde Türkiye’de bir ilk olan telekomünikasyon sigortacılığı projesiyle birincilik elde etti. Aksigorta’nın birincilik ödülüne layık görüldüğü bir diğer proje ise Robotik Dönüşüm Programı oldu. Veri Altyapısı kategorisinde Hiper Bütünleşik Altyapı projesiyle ikincilik elde eden Aksigorta, Kurumsal Dönüşüm kategorisinde ise Hasar İnceleme Asistanı projesiyle yine ikincilik ödülünün sahibi oldu.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu