Başkan Necati Topaloğlu ve Başkan Yardımcısı Emin Gül Kılıçdaroğlu’nu Ziyaret Etti

Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu ve Başkan Yardımcısı Emin Gül, Ankara’da Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu ziyaret etti.
 
Genel Başkan Kılıçdaroğlu’na Kemer’de yapılan çalışmaları özetleyen Başkan Topaloğlu, Genel Başkan Kılıçdaroğlu’nun Kemer’e olan yakın ilgisi için teşekkür etti. Genel Başkan Kılıçdaroğlu da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.
 
Başkan Topaloğlu ve Başkan Yardımcısı Emin Gül, bu ziyaretin ardından CHP Genel Başkan Yardımcıları Fethi Açıkel, Bülent Kuşoğlu, Ali Öztunç, Seyit Torun, Faik Öztırak, Veli Ağababa ve Oğuz Kaan Salıcı’yı da ziyaret etti.
 
Yeni Mahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Gürün, İç Anadolu Belediyeler Birliği Genel Sekreteri Salim Çoruh, Muğla Milletvekilleri Süleyman Girgin ve Suat Özcan ile de bir araya gelen Başkan Topaloğlu ve Başkan Yardımcısı Emin Gül ardından CHP Meclis Üyesi Sema Dinçer’i de ziyaret ederek görüş alışverişinde bulundu.
 
Başkan Topaoğlu ziyaretler hakkında yaptığı açıklamasında, “ Sayın Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu’nu ziyaret ederek, çalışmalarımızı ve Kemer’deki projelerimizi sunma fırsatı bulduk. Genel Başkanımızın Kemer’e olan yakın ilgisine çok teşekkür ediyorum. Ayrıca ziyaretlerimiz kapsamında CHP Genel Başkan Yardımcılarımızı da ziyaret ederken, milletvekillerimiz ile de bir araya gelme şansı bulduk. Çok verimli görüşmeler oldu” dedi.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu