Belediye Başkanı Savran’dan Çevik Kuvvet Şube Müdürlüğü’ne Ziyaret

Nevşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Savran, ziyaret ettiği Çevik Kuvvet Şube Müdürlüğü’nde tüm güvenlik güçlerinin Polis Haftası’nı kutladı.

 

Belediye Başkanı Dr. Mehmet Savran, beraberinde İl Genel Meclis Başkanı Gürbüz Dinç ve AK Parti yöneticileri ile birlikte Mehmet Akif Ersoy Mahallesi’nde bulunan İl Emniyet Müdürlüğü Çevik Kuvvet Şube Müdürlüğü’nü ziyaret etti.

 

İftar sonrası gerçekleşen ziyarette nöbetçi memurların Polis Haftası’nı kutlayan Savran, görevlerinde başarılar diledi.

 

Devletimizin bekası, kamu düzeninin tesisi, halkımızın can ve mal güvenliği için gece gündüz çalışan polis teşkilatımız ülkemizin en köklü kuruluşlarından biri olduğunu ifade eden Savran, 177 yıllık bu köklü geçmişiyle, temel hak ve özgürlüklerin korunması, toplumsal yaşamın huzur ve güven içerisinde sürdürülmesi için görev yapan Türk Polis Teşkilatının her zaman milletimizin gururu olduğunu ve olmaya da devam edeceğini vurguladı.

 

Savran, “Ülkemizin her köşesinde; vatandaşlarımızın huzur ve güveni için büyük özveriyle çalışan başta Nevşehir Emniyet Müdürlüğümüz olmak üzere Türk Polis Teşkilatımızın 177. kuruluş yıldönümünü kutluyor, vazifeleri sırasında şehadete yürüyen tüm kahraman polislerimize Allah’ tan rahmet, gazilerimize ise sağlık ve sıhhat diliyorum." dedi.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu