Borusan Sanat, yeni sezonda Zorlu Performans Sanatları Merkezi’nde

Yeni sezona yeni mekanından “merhaba” diyen Borusan Sanat, önümüzdeki 4 sezon boyunca sanatseverleri, ağırladığı özel sanatçı ve şefler ile Zorlu Performans Sanatları Merkezi (PSM) Turkcell sahnesinde buluşturmaya devam edecek. 

 

Dünyaca ünlü müzisyenlerin yanı sıra seçkin şef ve solistleri ağırlayarak hafızalardan silinmeyecek konserlere imza atan Borusan Sanat, yeni mekanı Zorlu PSM Turkcell sahnesinde, fiziksel konserlerine heyecanla beklenen dönüşü gerçekleştirmeye hazırlanıyor. 

 

Türkiye’nin en iyi müzisyenlerinden oluşan ve Avrupa’nın önde gelen senfonik orkestralarından biri olma yolunda ilerleyen Borusan İstanbul Filarmoni Orkestrası (BİFO), 4 sezon boyunca yeni mekanında sanatseverleri klasik müzikle buluşturuyor.

 

14 Ekim 2021 tarihinde gerçekleşecek olan açılış konseri ile sezona merhaba diyecek olan Borusan İstanbul Filarmoni Orkestrası’nı Sanat Danışmanı ve Daimi Konuk Şefi Patrick Hahn yönetecek. Orkestranın sezon boyunca eşlik edeceği solistler arasında ise Alice Sara Ott, Bryce Dessner,Katia & Marielle Labèque gibi önemli sanatçılar yer alırken, BİFO Onursal Şefi Gürer Aykal şefliğinde BİFO, keyifli konser programları ile yeni mekanında sanatseverleriyle buluşacak.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu