Dijitalleşmede devrim niteliğindeki ProManage Cloud bu fuarda tanıtılacak

Geleceği şekillendiren teknolojileri bugünün dünyasına entegre ederek sanayiye yüksek katma değer sağlayan Doruk, “Endüstriyel Dönüşüm" temasıyla gerçekleştirilecek WIN EURASIA Fuarı’na katılacak. 10-13 Kasım 2021 tarihleri arasında Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek fuarda Doruk, Hol 2’de yer alan ve 60 metrekare alan üzerine kurulu D-250 numaralı standında başta KOBİ’lerin dijitalleşme yolculuğunu kolaylaştıran devrim niteliğindeki ProManage Cloud ve kamera görüntülerinin dijital veriye dönüştürülmesi teknolojisi olan Computer Vision başta olmak üzere birçok teknolojisini tanıtacak. Amerika’daki şirketi ve Japonya’daki partnerliğiyle bir dünya markası olma yolunda hızla ilerleyen Doruk, deneyimlerini ve teknolojilerini hem fuar alanında belirlenmiş özel alanda hem de online ortamda katılımcılarla paylaşacak.

 

Tam 23 yıldır sanayi işletmelerinin üretimlerini daha hızlı, çevik, kaliteli ve verimli yönetmeleri için dijital yazılım ve donanım araçları geliştiren ve dünyada 300’den fazla fabrikanın dijital dönüşümünü gerçekleştiren Doruk, WIN EURASIA 2021’de yeni nesil ürün ve çözümlerini tanıtmaya hazırlanıyor. Türkiye’de üretim yönetiminde dijitalleşme pazarını inşa eden ve imza attığı teknolojilerle sektördeki dengeleri değiştiren Doruk, geleceğin fabrikaları için ihtiyaç duyulan tüm argümanları bir araya getiren fuarda, dijitalleşmeye dair zihinlerdeki engelleri kaldıracak inovatif çözümlerle öne çıkacak.

 

Fuar ziyaretçileri ProManage Cloud ile dijitalleşme deneyimini keşfedecek

İmalat sanayisi ve endüstride faaliyet gösteren firmaları ağırlayan fuarın sektörün gelişimi adına çok değerli olduğunu vurgulayan Doruk Yönetim Kurulu Üyesi ve ProManage Corporation Genel Müdürü Aylin Tülay Özden; “Türk sanayisinin başarısını dünya ölçeğine taşımak, potansiyel yeni iş birlikleri ve yenilikçi yaklaşımlarla makro büyüme elde etmek için bu etkinlik önemli bir rol üstleniyor. Doruk olarak uzun zamandır bir araya gelemediğimiz paydaşlar, temsilciler ve dünyanın farklı yerlerinden ziyaretçilerle buluşacağımız için heyecanlıyız. IIoT, makine öğrenmesi, artırılmış gerçeklik ve yapay zekâ teknolojileriyle tam entegre olan dünyadaki tek üretim yönetim sistemi ProManage çatısı altındaki dijitalleşme çözümlerimizi, KOBİ’ler başta olmak üzere üreticiler için geliştirdiğimiz yeni ProManage Cloud ürünümüzü ve kamera görüntülerinin dijital veriye dönüştürülmesini sağlayan Computer Vision teknolojisini bu fuarda tanıtacağız” dedi.

 

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu