Ege’de Manga Rüzgârı

Ege Üniversitesinde düzenlenen “Ege’ye Hoş Geldin” şenliği kapsamında Manga grubu sahne aldı. Sevilen şarkılarıyla Egeli gençleri coşturan grup, sahne performansıyla eğlenceli anlar yaşattı. Rektör Prof. Dr. Necdet Budak da konser alanına gelerek öğrencilerin coşkusuna ortak oldu.

Öğrencilerle keyifli anlar geçiren Prof. Dr. Necdet Budak, “Salgın nedeniyle 1,5 yıldır ayrı kaldığımız öğrencilerimizle yeniden yüz yüze eğitime başlamanın mutluluğunu yaşıyoruz. Gençlerimizin sevdiği gruplardan Manga’yı üniversitemizde ağırlamaktan memnuniyet duyduk. Coşkulu performanslarından dolayı grup elemanlarına teşekkür ediyorum. Öğrencilerimiz de bu coşkulu atmosferi doya doya yaşayıp stres attılar. Bahar yarıyılında da şenliklerimizde sevilen sanatçıları öğrencilerimizle buluşturmaya devam edeceğiz” dedi.

“Çok özel bir kampüstesiniz,  kıymetini bilin”

Manga grubunun başarılı solisti Ferman Akgül ise, “Ben de doktora eğitimim için Ege Üniversitesini tercih etmiştim.  Bu güzel kampüste gezip, zaman geçirmişliğim var. Yabancı olmadığım bir atmosferdeyim. Burada olmak beni mutlu etti. Burası, birçok ihtiyacınızı karşılayabileceğiniz kadar büyük ve özel bir kampüs. Lütfen kıymetini bilin. Bizi bu şenlikle buluşturan Rektörümüz Prof. Dr. Necdet Budak ve burada olan tüm Ege Üniversitesi ailesine teşekkür ediyorum. Sizler için çok güzel bir yıl olsun” diye konuştu.

Popüler parçaları gençlerle birlikte söyledi

Sevilen grup Manga konserde; “Işıkları Söndürseler Bile”, “Dursun Zaman”,  “We Could Be The Same”,  “Cevapsız Sorular”, “Yine Yeni Yeniden” gibi popüler şarkılarını seslendirerek Egeli gençlere eğlenceli dakikalar yaşattı.

Manga konseri öncesi sahne alan DJ Serhat, öğrencileri adeta müziğe doyurdu.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu