FilmBox Extra Ekranlarında Ekim Prömiyerleri

Uluslararası medya kuruluşu SPI International bünyesinde aksiyon ve gerilim ağırlıklı filmlere ağırlık veren FilmBox Extra, en parlak yıldızları, aksiyon, gerilim, heyecan dolu sürükleyici öykülerle birleştiren filmlerle serüvenin temposunu ekranlara taşıyor. 

Macera sinemasının en heyecanlı öykülerini ve Colin Firth, Rene Russo, Reese Witherspoon, Jason Momoa, Stephen Lang, Garret Dillahunt, Jake Gyllenhaal gibi dünya yıldızlarını evinize getiren film prömiyerlerini, Ekim ayında FilmBox Extra ekranlarında izleyebilirsiniz.

Şeytan Düğümü (Devil's Knot) – 8 Ekim Cuma, Saat: 21:30

King’s Speech filmiyle Oscar alan Colin Firth ve Oscar heykelciğini Walk the Line filmindeki rolü ile havaya kaldıran Reese Witherspoon’u, bu filmde izleyebilirsiniz. Filminin öyküsü, üç çocuğun vahşice öldürülmesinin yol açtığı, üç gencin tartışmalı davasını konu alıyor. Katledilen çocuklar satanist ayine mi kurban gitti sorusunu işleyen bu dava üzerine kurulu Devil’s Knot filmini Cuma gecesi FilmBox Extra ekranlarında izleyebilirsiniz.

Cesur (Braven) – 16 Ekim Cumartesi, Saat: 21:30

Game of Thrones, Justice League ve vizyona girmesi heyecanla beklenen Dune gibi görkemli yapımlardan tanıdığımız Jason Momoa’yı, Avatar’dan hatırlayacağımız Stephen Lang ve Garret Dillahunt ile buluşturan Braven filminin konusu, ailesini uyuşturucu kaçakçılarından korumaya çalışan bir ormancının hikayesi üzerine kurulu. Braven filmini Cumartesi gecesi FilmBox Extra ekranlarında izleyebilirsiniz.

Gece Vurgunu (Nightcrawler) – 23 Ekim Cumartesi, Saat: 21:30

Bir anda kült mertebesine ulaşan Nightcrawler filminde, Avengers filminin Frigga’sı Rene Russo’ya, Spider-Man’in karizmatik düşmanı Mystrio’yu da canlandıran Jake Gyllenhaal eşlik ediyor. Nightcralwer filminin konusu,  çaresizce iş arayan eski bir dolandırıcının öyküsü üzerine kurulu. Louis Bloom, Los Angeles suç muhabirliği dünyasına adım atınca, kendi hikayesinin yıldızı olmak için gözlemci ile katılımcı arasındaki çizgiyi belirsizleştirir. Geceleri şehirdeki suçları kamerasına kaydetmeye başlar. Bu sayede şehrin önde gelen bir kanalında gece muhabirliğine başlaması uzun sürmez. Yalnız, kariyer basamaklarını tırmanmanın bazı bedelleri olacaktır.

Jason Momoa, Colin Firth, Rene Russo, Reese Witherspoon gibi yıldızları ve daha nicelerini, aksiyon filmlerinde kesintisiz ve HD kalitesinde FilmBox Extra ekranlarında izlemek isteyen sinema severler, kanala VodafoneTV 16. Kanal ve Türksat KabloTV 337. Kanal üzerinden ulaşabiliyor.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu