Hep aklımdasın hediyesi

Kadınların erkeklerle en çok tartıştığı konu ilgi, desek çok da hatalı olmazdı galiba.

Kadınların erkeklerle en çok tartıştığı konu ilgi, desek çok da hatalı olmazdı galiba. Nedendir bilinmez, kadınlar düşünüldüğünü hissettiğinde diğer konulara kafa yormaz bile. Sürekli olarak devam edebilen sevgi ve tutkuları karşılık bulsun, istediklerinden olabilir. Hediyeler de kadına ‘’Hep aklımdasın’’ hissini yaşatmak için oldukça anlamlı bir semboldür. Çünkü basit değildir. Önce sevdiğiniz kadını düşünürsünüz, onu mutlu etmek için ne yapılabiliri bulursunuz, hediyenin ne olduğuna karar verip alırsınız, nasıl sunacağınıza karar verirsiniz. Bu meşakkatli süreç sonunda ise kadın, sevildiğini hissedip daha da huzurlanır. Ona bu huzuru sağlamak, göründüğü kadar meşakkatli değil aslında. Çünkü doğum günü hediyesi ne alabilirim, kısmına  çoktan erişmiş ve bodo.com deneyim hediyeleriyle tanışmak üzeresiniz. Klasiklere kıyasla, dünyanın en sıra dışı hediyelerinin bir arada sergilendiği bodo, yalnızca kişiyi keyiflendiren hediyenin tatlı enerjisini veren deneyim türünden sürprizler sunar! Kaliteyi her deneyiminde hissettirir, ücret bazlı sunmaz. Sunum kalıpları tüm deneyimlerde aynı şıklıktadır.

Kadınlar en çok hangi hediyelerden hoşlanır?

Zevkler ve renkler konusu her ne kadar değişken cevaplar doğursa da kadınların ortak zevkleri olduğu bir gerçektir. Sık sık müze, sergi gezip eserlere hayranlık duyan kadınların, bodo’nun ‘’Sanat’’ kategorisinden alacağı tüm deneyim armağanları, ruhuna dokunacaktır. Kozmetik mağazalarının genellikle yalnızca kadınlarla dolup taşması, dış görünüşleriyle ilgilendiklerini gösterir. ‘’SPA ve Masaj’’ ya da ‘’Aktivite’ ‘de pilates, peeling, yoga gibi güzelliklerine güzellik katacak sürprizler var! Kişisel zevkler arasında, yeni keşifler yapılacak bazı turlar da onları bekliyor. Peki sizi de bağlayan hediyeler olması, onu sevindirir miydi? Özellikle, ‘’Romantik’’ temasında bulunan, ‘’İki Kişi için Özel Tango’’ gibi hislerini dahası en özel hediyesini paylaşacağınız, iltifat kadar nazik sürprizleri bu platformda keşfedin.

 

Kadına ‘hep aklımdasın’ sürpriz kutuları

Ona, ‘hem aklımda hem kalbimde’ imalı, en tatlı anlarınıza yol gösteren bodo deneyimlerini, hemen şimdi seçin! ‘’İki Kişi için Heykel Atölyesi’’: el ele seyrettiğiniz tarihi heykellerden birini yine el  ele yaparsınız. ‘’Asya Yakasında Geleneksel Bali Masajı’’: ne kadar yorulduğunu görüyorum, mesajı veren en ince fikirlerden. ‘’Romantik Yat Deneyimi’’: haydi, kalp kalbe yelken açmaya! ‘’Kahve Masajı’’: doğal yöntemlerle daha da güzelleşip, masajla kaslarını dinlendirecek. ‘’İki Kişi için Antigravity Pilates Dersi’’: tecrübe edip yaşamına katabileceği, en faydalı egzersizlerden. Arkadaşlarıyla uzun zamandır vakit geçiremediğini, özlediğini söylediğinde ona bahane bulmak istemeyeceği, bu muhteşem sürprizi yapın: ‘’Kadınlar için Hamam Günü’’, bodo.com’da! Farkınızı ortaya koyun, bodo’nun hediyedeki yüksek vizyonlu tarzını herkese tanıtın! 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu