Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman Derbent İlkokulu Folklör Ekibi öğrencilerini misafir etti

Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen minikler halk oyunları yarışmasında birinci olan Derbent İlkokulu Folklör Ekibi öğrencilerini misafir etti.

 

 

Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman, Kartepeli çocukların yanında olmaya devam ediyor. Başkan Kocaman, okullar arası düzenlenen folklör yarışmasında üst üste iki defa birinci olan Derbent İlkokulu Folklör Ekibi öğrencilerini misafir etti.

 

KOCAMAN MİNİKLERLE SOHBET ETTİ

Kartepe Kahvaltı Evi’nde Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman’ın ev sahipliğinde düzenlenen programa Derbent İlkokulu Müdürü Musa Taşçı, öğretmenler, veliler, öğrenciler katıldı. Başkan Kocaman program boyunca Kartepeli miniklerle sohbet etti.

 

GÖZLERİNDEKİ PARILTI HİÇ BİTMESİN

Kartepeli miniklere başarılar dileyen Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman “Derbent İlkokulu Folklör Ekibi öğrencileri ile buluştuk; çok keyifli ve mutlu bir gün geçirdik. Gözlerindeki parıltı; yüzlerinizdeki tebessüm hiç bitmesin güzel evlatlarım. Kartepemizin evlatlarının her zaman yanında olduk bundan sonrada olmaya devam edeceğiz” açıklamasında bulundu.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu