Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul Türk Polis Teşkilatının Kuruluşunun 177. yılı sebebiyle düzenlenen Çelenk Sunma Törenine katıldı

Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul, Türk Polis Teşkilatının 177. Kuruluş Yıl Dönümü sebebiyle 10 Nisan 2022 Pazar günü saat 10.00'da Atatürk Anıtı önünde gerçekleştirilen törene katıldı.

Gerçekleştirilen törene; Cumhuriyet Savcısı İbrahim Gürbüz, Malkara İlçe Emniyet Müdür Vekili İsa Karasu, Siyasi Parti Başkanları ile Temsilcileri, Belediye Başkan Yardımcıları Hüseyin Vasfi Güner, Ersin Kaçar, Belediye Meclis Üyesi Nuran Başkütük, Sivil Toplum Kuruluşlarının Başkanları ve Temsilcileri, emniyet mensupları, gaziler, muhtarlar, basın mensupları ve vatandaşlar katıldı.

Atatürk Anıtına çelenk sunumu, saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı'mızın okunmasıyla başlayan program, Malkara İlçe Emniyet Müdür Vekili İsa Karasu’nun yapmış olduğu günün anlam ve önemini belirten konuşmasının ardından son buldu.

Çelenk töreninin ardından Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul, huzurumuz ve güvenliğimizin teminatı olan emniyet mensuplarımızın Polis Haftasını ve Türk Polis Teşkilatının 177. kuruluş yıl dönümünü kutlayıp, görevlerinde kolaylıklar diledi.                    

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu