Milliyet Gazetesi “Renkler Dergisi” ile hayatı renklendiriyor

Yaşamın içinden farklı konuları yeni dergileriyle ele alan Milliyet Gazetesi yepyeni bir içeriği daha hayata geçiriyor. İlk sayısı 10 Ekim’de yayınlanacak Renkler Dergisi kasımdan itibaren her ayın ilk pazar günü okurları ile buluşuyor.

Gündelik yaşamın yoğun temposu içinde yepyeni içerikleri ile okuyucularına nefes alma alanları yaratan Renkler Dergisi, Milliyet Gazetesi ile her ayın ilk pazarı okuyucularla buluşacak. Türkiye’de renk temalı içeriğe sahip ilk dergi olma özelliğini taşıyan Milliyet Renkler Dergisi’nde renklerin tarihsel ve kültürel yolculuğuna dair bilgiler paylaşılırken, aynı zamanda günlük hayatımızın renklerle nasıl etkileşimi olduğuna da yer verilecek.

Renk uzmanı ve ‘Renkler’ kitabının yazarı Pelin Gülşen tarafından hazırlanan Milliyet Renkler Dergisi’nin ilk sayı rengi “Türk Kırmızısı” olurken, satın alma tercihlerinden kişisel beğeni ve meraklara kadar renklerin hayatımızdaki etkileri anlatılıyor.

Renkler, sözel olmayan iletişim biçimleri arasında en etkin ve hızlı olanıdır. Milliyet Renkler Dergisi, renklerin tüm bilinmeyenlerini birçok kategoriyle okurlara aktarıyor. Dergide okuyucuların ilgi alanlarına göre takip edebilecekleri kategoriler arasında; Renkler ve Tarih, Renkler ve Ayın Konusu, Renkler ve Mimari, Renkler ve Moda, Renkler ve Güzellik, Renkler ve Trendler, Renkler ve Kitaplar, Renkler ve Sinema, Renkler ve Seyahat, Renkler ve Lezzetler, Sağlıklı Yaşam-Sağlıklı Beslenme ve Spor, Renklere Göre Kişilik Özellikleri, Renkler ve Psikoloji, Ünlüler Dünyasının Renkleri ve Özel Röportajlar, Z Kuşağı’nın renkleri yer alıyor. Derginin ilk sayısına Gamze Saraçoğlu; Moda köşesi, Elif Dağdeviren; Sinema köşesi ve özel röportajları ile Ahu Orakçıoğlu gibi birbirinden değerli isimler farklı konu başlıkları ile renk katıyor.

Ekim sayısında Türk Kırmızısı’na ‘Ayın Konusu’ olarak yer veren Milliyet Renkler Dergisi, aynı zamanda ünlü sanatçı Ahmet Güneştekin, Kanal D’nin sevilen dizisi Baht Oyunu’nda “Bora” karakterini canlandıran Aytaç Şaşmaz, A Milli Takımı Kadın Voleybol Takımımızın başarılı sporcularından Ebrar Karakurt, Eda Erdem, Meryem Boz ve cemiyet hayatının ünlü simalarından Siren Ertan ile yaptığı renkli ve keyifli röportajlar ile okuyucularına ulaşıyor.

İlk sayısına 10 Ekim Pazar günü Milliyet Gazetesi ile birlikte bayilerden ücretsiz olarak ulaşılabilecek Milliyet Renkler Dergisi’ne aynı zamanda dijital platformlardan ve Dergilik uygulamasından da erişilebilecek.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu