Plak tutkunları D&R’da buluşuyor

Kültür, sanat ve eğlence dünyasının kalbi D&R, plak kampanyasıyla müzikseverlerin yüzünü güldürüyor. Kampanya kapsamında binlerce plak; ikinciye yüzde 50 indirim avantajıyla tüketicilere sunuluyor.

 

Hayatımıza renk katan plaklar, hem müziğin en kaliteli halini sunuyor hem de dinleyenleri geçmişe doğru keyifli bir nostalji yolculuğuna çıkarıyor. Herkes için bir keşif dünyası sunan D&R, indirim kampanyasıyla en sevilen sanatçıların plaklarını müzik meraklılarıyla buluşturuyor.

 

İndirim kampanyası kapsamında D&R dünyasındaki binlerce plak, ikinciye yüzde 50 indirim fırsatıyla müzikseverleri bekliyor. Müziğe yön vermiş sanatçıların, birer klasik haline gelmiş eserlerini satın alanlar, ikinci plaklarına yarı fiyatına sahip olma fırsatı yakalıyor! 

 

D&R’ın ikinci plağa yüzde 50 indirim kampanyası, Sezen Aksu’dan Manga’ya, Erol Evgin’den Nesrin Sipahi’ye, İlhan İrem’den Volkan Konak’a kadar pek çok sanatçının plağını kapsıyor. Cat Stevens, Bon Jovi, Sam Smith gibi dünya müzik sahnesindeki önemli isimlerinin plakları da D&R’da indirimli fiyatlarla müzik tutkunlarını bekliyor.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu