Profilo’dan 4 Nisan Sokak Hayvanları Günü’ne Özel Mama Bağışı

Profilo, Patili Dostlarımıza “Oh be” Dedirtmeye Devam Ediyor: 

 

Doğaya, çevreye ve tüm canlılara olan sorumluluğu her zaman ön planda tutan Profilo sokaktaki patili dostlarımızın beslenme ihtiyaçlarına destek olmak amacıyla geçen yıl hayata geçirdiği kulübe ve mama kabı konumlandırma noktalarının sayısını arttırdı. Ayrıca, 4 Nisan Dünya Sokak Hayvanları Günü’ne özel Ahbap Derneği aracılığıyla mama bağışında bulundu.

 

 

Hayatı kolaylaştıran çözümler sunan ve insanların sevdiklerine özen göstermesine yardımcı olan Profilo, geçtiğimiz yıl hayata geçirdiği “Oh be Profilo Varmış” kampanyasıyla tüketiciye “oh be” dedirtmek için çıktığı bu yolda hayvan dostlarımızı da unutmadı. 

 

45 yıldır tüketicinin beklenti ve ihtiyaçlarını analiz ederek ürünlerini hayatı kolaylaştırmaya yönelik geliştiren Profilo, sokaklardaki patili dostlarımızın sıcak bir yuvaya sahip olması adına 50 noktada başlattığı kulübe ve mama kabı konumlandırma çalışmalarına arttırarak devam ediyor ve 100 noktada kulübe ve mama kabı konumlandırması gerçekleştiriyor. Ayrıca 4 Nisan Dünya Sokak Hayvanları Günü’nde de Ahbap Derneği aracılığıyla 1 ton mama bağışında bulanan Profilo, sokaklardaki patili dostlarımızın ihtiyaçlarına kulak vermeye devam ediyor.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu