Romantik Filmler Ekim Ayında FilmBox Ekranlarında

Uluslararası medya kuruluşu SPI International bünyesinde yer alan önde gelen film ve dizi kanalı FilmBox, etkileyici öyküleri, dünya yıldızları ile buluşturan sinema filmleriyle Ekim akşamlarına heyecan ve eğlence katıyor. Catherine Zeta-Jones, Colin Firth ve Uma Thurman gibi ünlü oyuncuların yer aldığı romantik filmleri Ekim ayında FilmBox ekranlarında izleyebilirsiniz.

Kazara Koca (The Accidential Husband)  – 18 Ekim Pazartesi – Saat: 23:10

Pazartesi akşamı başrollerinde Oscar ödüllü oyuncu Colin Firth, Quentin Tarantino'nun yönetmenliğini üstlendiği Ucuz Roman ve Kill Bill isimli filmlerde aldığı rollerle tanınan Uma Thurman ve Grey's Anatomy dizisindeki Denny Duquette karakteriyle tanınan Jeffrey Dean’ın yer aldığı romantik komedi Kazara Koca filmini FilmBox ekranlarında izleyebilirsiniz. Kazara Koca filminin konusu, New York’ta evlilik belgesi almanın sürücü ehliyeti almaktan daha kolay olduğunu düşünen Radyo programcısı Dr. Emma Lloyd ile yayıncı nişanlısı Michael’ın öyküsünü anlatıyor. Evlenmek için yapmaları gereken, belediyeye beraber gitmek, gerekli belgeleri hazırlayarak imzaları atmaktır. Emma bir radyo yayını sırasında dinleyicilerine, her zamanki gibi, gelişigüzel aşk reçeteleri dağıtırken Patrick Sullivan adlı itfaiyecinin aşk hayatına öldürücü bir darbe indirir. Bu çok bilinçli olmayan ama yine de kötü niyetli davranışın altında kalmak istemeyen ve buna bir cevap vermek isteyen Patrick de okuduğu gazeteden Emma’nın evlenmek üzere olduğunu öğrenince kusursuz ve unutulmaz bir intikam planı tasarlar ve uygular.

 

Ayrılmadan Önce Yapılacak 10 Şey (10 Things We Should Do Before We Break Up) – 22 Ekim Cuma – Saat: 18.30

Cuma akşamı Emmy ve Altın Küre adaylığı bulunan Christina Ricci’nin başrolünü üstlendiği romantik komedi Ayrılmadan Önce Yapılacak 10 Şey filmini FilmBox ekranlarında izleyebilirsiniz. Filmde Abigail, iki çocuğu olan bekar bir annedir. Hayatı koşuşturma ile geçen Abigail, bir gece barda Ben adında bir adam ile tanışır. Şaka ile başlayan bir muhabbet üzerine Abigail ve Ben, çiftlerin ayrılmadan önce yaptıkları şeyleri listelemeye başlar. 10 maddeden oluşan listeyi bitirdikten sonra çift, yazdıklarını uygulamaya karar verir. Her şey başlangıçta gayet güzel gider ancak beklenmedik bir hamilelik işlerin karışmasına neden olur. 

 

Milyoner (Slumdog Millionaire) – 23 Ekim Cumartesi – Saat: 19:30

Cumartesi akşamı FilmBox ekranlarına gelecek olan Slumdog Millionaire, Hindistan’ın dünya sinemasında verdiği en ses getiren örneklerinden biri. En İyi Yabancı Televizyonun insanlık üzerinde kurduğu büyülü hakimiyeti yansıtan, en iyi film Oscar’ını kazanan ve anında kült mertebesine ulaşan filmin konusu, dünyanın en yoksul insanlarının yaşadığı Hindistan'da geçen bir "milyonerlik" öyküsü üzerine kurulu. Kenar mahallelerde büyümüş bir Mumbai çocuğu, “Kim Milyoner Olmak İster?” yarışmasının Hindistan versiyonuna katılır. Hile yapma şüphesiyle tutuklanır ve soruşturma sırasında geçmiş hayatında yaşadığı olaylar, yanıtları neden bildiğini açıklar.

 

Aşkın Yaşı Yok (The Rebound) – 26 Ekim Salı- Saat: 01:30

Salı Gecesi "Chicago" filmindeki performansıyla Oscar kazanan güzel yıldız Catherine Zeta-Jones'un başrolü genç aktör Justin Bartha ile paylaştığı Aşkın Yaşı Yok isimli romantik komediyi FilmBox ekranlarında izleyebilirsiniz. Filmde New York City'de bekâr bir anne, kendisinden çok daha genç olan yeni komşusunun gönlünü çeler. 

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu