TOD'un Yepyeni ve İddialı Dizisi Sorgu'nun Setinden İlk Fotoğraflar Paylaşıldı!

Güçlü oyuncu kadrosu ve etkileyici hikayesiyle yakında TOD’da izleyiciyle buluşmaya hazırlanan, yapımcılığını Karga 7 Pictures’ın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Deniz Yorulmazer’in oturduğu, özgün hikaye ve senaryosunu Nuray Uslu ve Milay Ezengin’in kaleme aldığı TOD ORIGINALS dizisi Sorgu’dan merakla beklenen ilk kareler paylaşıldı. 

Her bölüm izleyiciye ‘’Bir gerçek kaç yalandan oluşur?’’ sorgusu yaptıracak olan merak unsuru yüksek dizinin kadrosunda; Hazal Kaya, Çağlar Ertuğrul, Boncuk Yılmaz, Melisa Döngel, Deniz Hamzaoğlu, Oktay Çubuk, Kubilay Tunçer, Ebru Aykaç, Burak Hakkı, Ezgi Tombul, Deniz Karaoğlu, Asu Lal Burnak, Zeynep Kızıltan ve Şehsuvar Aktaş gibi birbirinden başarılı oyuncular yer alıyor.

Sorgu biriminin tek kadın memuru olan Cihan Manoğlu’nun (Hazal Kaya) babası Hayati, ölü bulunur. Bu şüpheli ölümün dosyası Cihan gibi sorgu memuru olan mesai arkadaşı Metin Yazıcı’ya (Çağlar Ertuğrul) verilir. Dosyayla ilgili gerçekler ortaya çıktıkça Cihan ve Metin arasındaki derin aşk da sınanacaktır. Zira bu hikayede potansiyel bir cinayet şüphelisine dönüşmeyecek hiç kimse yoktur!

Türkiye’nin yanı sıra Ortadoğu ve Kuzey Afrika ülkelerinde de eş zamanlı yayınlanacak olan TOD ORIGINALS yapımı “Sorgu” yakında sadece TOD’da!

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu