Vodafone Süper Uyumlu + Tarife’Ye Devretme Özelliği Geldi

Vodafone, ayarlanabilen tarife yapısıyla Türkiye’de ilk ve tek olan Süper Uyumlu+ Tarife’ye iki yeni özellik ekledi. Süper Uyumlu+ Tarife kullanıcıları, tarifenin devretme özelliği sayesinde, kullanmadıkları GB, dakika ve SMS haklarını bir sonraki aya devredebiliyor. Ayrıca, artırılan içerik alternatifleri sayesinde, internet, dakika, SMS seçimlerini 30 farklı alternatif arasından yapabiliyor.

Türkiye’nin dijitalleşmesine liderlik etme vizyonuyla faaliyet gösteren Vodafone, faturalı tarife portföyünü yenilikçi ürünlerle geliştirmeye devam ediyor. Vodafone, ayarlanabilen tarife yapısıyla Türkiye’de ilk ve tek olan Süper Uyumlu+ Tarife’ye iki yeni özellik ekledi. Süper Uyumlu+ Tarife’yi kullanan müşteriler, şimdi tarifenin devretme özelliğinden de yararlanabiliyor. Bu özellikle birlikte, müşterilerin kullanmadığı GB, dakika ve SMS hakları bir sonraki aya devrediyor. Vodafone ayrıca, müşteri ihtiyaçlarını daha iyi karşılayabilmek için Süper Uyumlu+ Tarife’nin içerik alternatiflerini de artırdı. Buna göre müşterilere 3-5-7-10-13 GB mobil internet, 250-750-1500 dakika ve 10-250 SMS olarak içerik alternatifleri sunuluyor. Öne çıkan kombinasyonlar arasında ise 7 GB – 750 dakika – 250 SMS ve 10 GB – 750 dakika – 10 SMS bulunuyor.

 

Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Meltem Bakiler Şahin, şunları söyledi:

 

Süper Uyumlu+ Tarifemiz, ihtiyaca göre ayarlanabilen tarife yapısıyla Türkiye’de ilk ve tek. Bu tarifeyi kullanan müşterilerimiz, değişen ihtiyaçları doğrultusunda tarife içeriklerini de Vodafone Yanımda üzerinden tek tıkla kolayca değiştirebiliyor. Böylece, müşterimiz tarifeye değil, tarifemiz müşteriye uyum sağlıyor. Vodafone Faturalı’ya yeni gelen her 3 müşteriden 1’i Süper Uyumlu+ Tarife’yi tercih ediyor. Sürekli yeni özelliklerle geliştirdiğimiz Süper Uyumlu+ Tarife’de iki önemli değişiklik yaptık. Buna göre, müşterilerimiz tarifemizin devretme özelliğinden yararlanarak, kullanmadıkları GB, dakika ve SMS haklarını bir sonraki aya devredebiliyor. Ayrıca, tarifemizin içerik alternatiflerini de artırdık. Böylece müşterilerimiz, ihtiyaçlarına en uygun içeriği seçebiliyor. Vodafone olarak, müşterilerimize dijital dünyanın heyecan verici yeniliklerini sunmaya devam edeceğiz.”

 

Ayda bir kez içerik değişimi

 

Süper Uyumlu+ Tarife kullanıcıları, aktivasyon anında tarifelerindeki içerikleri ihtiyaçlarına göre seçebiliyor, kullanmadıkları içerikler için ödeme yapmak zorunda kalmıyor, ihtiyaçları değiştiğinde ayda bir kez tarifelerini değiştirmeden Vodafone Yanımda üzerinden tek tıkla içeriklerini değiştirebiliyor ve tarifelerindeki içerikleri ne zaman ve nasıl güncellemeleri gerektiği konusunda dijital asistan TOBi’den danışmanlık alabiliyor. 

 

Durma özelliği hediye

 

Süper Uyumlu+ Tarife ile müşteriler kendi tarifesini oluşturuyor, bu tarifeyi ihtiyacına göre düzenliyor, tarifesini aşmaması için TOBi tarafından yönlendiriliyor ve hatta isterse, hediye “durma özelliği”ni alabiliyor. Durma özelliği ile kullanıcının faturası kendiliğinden duruyor ve kullanıcı istemedikçe fatura tutarı aşılmıyor. Durma özelliği hediyesi, Vodafone Yanımda uygulamasından TOBi’ye “durma özelliği” yazılarak aktifleştirilebiliyor.

 

TOBi’den danışmanlık

 

Vodafone bireysel müşterileriyle 700’den fazla konuda ayda 7 milyona yakın sohbet gerçekleştiren, Yapay Zekâ tabanlı kişisel asistan TOBi, Süper Uyumlu+ Tarife kullanıcılarına genel olarak tarifenin içerik değiştirme özelliği olduğu konusunda bilgilendirme yapıyor. TOBİ’nin öneri sunduğu müşteriler içerik değiştirme özelliğini 3 kat daha fazla kullanıyor. 

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu