Yemeksepeti yeni reklam filmiyle Yemeksepeti Yanında, Aklındaysa Kapında! diyor

Yemeksepeti, Danilo Zanna, Merve Dizdar ve Sergen Deveci’nin ekran yüzü olduğu, hızlı ticaret odağındaki yeni marka konumlandırmasını anlatan “Aklındaysa Kapında”nın reklam filmini yayınladı.  

 

Türkiye’nin hızlı ticaret platformu Yemeksepeti, “Aklındaysa Kapında” diyerek, kullanıcılarının istedikleri her ürünü hızlı, güvenilir ve pratik şekilde dakikalar içinde kapısına ulaştırıyor. Dinamik bakış açısını yansıtan yeni logosu ile hızlı ticaret odağındaki marka konumlandırmasını güçlendiren Yemeksepeti’nin “Aklındaysa Kapında” reklam filminde Danilo Zanna, Merve Dizdar ve Sergen Deveci rol aldı. Markanın genişlettiği hizmet yelpazesini aktarıldığı yeni reklam filmi, artık Yemeksepeti’nin yemek siparişi teslimatından çok daha fazlasını sunduğunu vurguluyor.

 

Aklındaysa Kapında sloganının ön planda olduğu bir kurguyla tasarlanan reklam filmi Sergen Deveci’nin kız arkadaşının "Çok acıkmadık mı ya" demesiyle başlıyor. Sergen Deveci de cevap olarak “Aklımdan öyle yemekler geçiyor ki” diyor ve telefon ekranındaki Yemeksepeti logosundan geçilerek sokağa çıkılıyor. 

 

Hızla hazırlanan yemek siparişleri Yemeksepeti saha ekibi tarafından dakikalar içinde teslim edilirken, apartmanın içinde bir eyvah feryadı duyuluyor ve Merve Dizdar, bulaşık deterjanının bittiğini söylüyor. Yemeksepeti Banabi deposundaki çalışanlar da koroya katılıyorlar ve ellerindeki temizlik ürünlerini göstererek şarkıya devam ediyorlar. Sıra gıda ürünlerine geliyor ve kahve denildiğinde depodaki logodan Merve Dizdar’ın telefonuna geçiliyor. Birçok değişik kahve çeşidi arasından Merve Dizdar, filtre kahveyi tercih ediyor. 

 

Bir sonraki planda Danilo Zanna, elinde tavası ocağın başında beklerken, “Lezzet için mahalle kasabı gerekir.” diyor. Mahallenin kasabı etleri döver ve kıyma çekerken, duvarda Danilo Zanna ile çekilmiş olan hatıra fotoğrafına gözümüz takılıyor. Danilo Zanna bu kez “Sebzelerin taze olması gerekir.” diyor ve ekrana taze meyve ve sebzelerin yer aldığı tezgahıyla mahalle manavı geliyor. Tüm mahalle esnafı hep bir ağızdan şarkı söylerken kuruyemişçi leblebi kavuruyor, Yemeksepeti saha ekibi siparişleri evlerin kapısına kadar ulaştırıyor. Sergen Deveci ve kız arkadaşı yemeklerini yiyor, bulaşık makinesi çalışan Merve Dizdar kahve ve çikolata ile keyif yapıyor ve Danilo Zanna, mahalle esnafından siparişlerini almış, etini kesiyor.

 

Reklam filminin sonunda sokakta tantuni, pizza, patates kızartması, hamburger, döner kebap, kokoreç, kebaplar, Çin yemekleri, mantı, pilav ve birçok değişik yemek sunan esnaflardan oluşan büyük bir koro şarkı söylüyor ve “Durma söyle Yemeksepeti yanında, Haydi söyle Aklındaysa Kapında” diyor.

 

Yemeksepeti, “Aklındaysa Kapında” reklam filmiyle Yemeksepeti, Yemeksepeti Banabi ve Yemeksepeti Mahalle gibi kullanıcılarının hayatını kolaylaştıran, yerel ekonomiye destek veren ve istihdama katkı sunan hizmetlerini anlatıyor, siparişleri dakikalar içinde kapıya kadar teslim etme iddiasını güçlü bir şekilde ortaya koyuyor ve genişleyen hizmet yelpazesi ile artık yemek siparişi teslimatından çok daha fazlasını sunduğunu vurguluyor.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu