Yeni ‘Battlefield 2042’ PC Versiyonu Fragmanında NVIDIA DLSS, NVIDIA Reflex ve Işın İzleme Teknolojileri Yer Alıyor

NVIDIA, yakında piyasaya sürülecek Battlefield 2042’nin PC sürümüne NVIDIA geliştirmeleri eklemek için EA ve DICE ile ortaklık kurdu. NVIDIA DLSS, NVIDIA Reflex ve ışın izleme teknolojileri, Battlefield 2042'nin bugün yayınlanan yeni fragmanında sergileniyor.

Keskin Battlefield 2042 deneyimi, GeForce RTX tabanlı bilgisayarlarda

PC oyuncuları artık benzersiz bir Battlefield 2042 deneyimi yaşayabilecek. Oyuncular PC’de daha yüksek ayrıntı seviyelerini, sınırsız kare hızlarını ve değişken yenileme hızını G-SYNC monitörler, TV'ler ve ekranlar aracılığıyla oynamanın keyfini çıkartabilecek.

 

PC'deki grafikler, ışın izlemeli çevresel perdeleme (yalnızca PC'de mevcut) daha da iyileşiyor. Aynı zamanda GeForce RTX tabanlı PC'ler, mükemmel ışın izleme performansı sağlamak için özel RT çekirdeklerine sahip ve NVIDIA DLSS, görüntü kalitesinden ödün vermeden performansı artırıyor. NVIDIA Reflex ise maksimum rekabet gücü için atış doğruluğunu sağlamak için sistem gecikmesini optimize ediyor.

 

GeForce RTX tabanlı bir PC’de ışın izlemeli ortam kapatma, NVIDIA DLSS ve NVIDIA Reflex, keskin bir Battlefield 2042 deneyimini sunuyor.

 

Battlefield 2042 için erken erişim dönemi 12 Kasım'da başlayacak ve oyun 19 Kasım'da piyasaya sürülecek.

 

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu