YU-GI-OH! Master Duel’a geri sayım başladı!

Oyunun Solo Mode’u Tokyo Games Show 2021’de görücüye çıktı  

 

Konami Digital Entertainment B.V. (KONAMI), bugün Yu-Gi-Oh! MASTER DUEL'in önümüzdeki kış aylarında ücretsiz olarak indirilip oynanabileceğini duyurdu.

 

Bu yılki Tokyo Game Show'da gerçekleşen 20 dakikalık özel canlı yayında, merakla beklenen koleksiyon kart oyununun tek oyunculu bir Solo Modu (Solo Mode) içereceği de açıklandı.

 

Tamamen Yu-Gi-Oh! KOLEKSİYON KART OYUNU’na (TCG) dayanan Yu-Gi-Oh! MASTER DUEL, Yu-Gi-Oh! sevenler için eşsiz bir dijital kart deneyimi vaat ediyor. Oyunun yirmi yılı aşkın geçmişini kapsayan 10.000'den fazla* kart oyuncuları bekliyor. Yu-Gi-Oh! TCG/OCG’yi temel alan kartlarınızı toplayın, Destenizi oluşturun ve dünyanın dört bir yanındaki Düelloculara çok özel 4K grafiklerle meydan okuyun.

  

Yu-Gi-Oh! MASTER DUEL bu yıl tüm dünyada PlayStation®5, PlayStation®4, Xbox Series X, Xbox Series S, Xbox One, Nintendo Switch, Steam, iOS ve Android'e geliyor. 

 

Dünyaca ünlü Yu-Gi-Oh! KOLEKSİYON KART OYUNU, 80’den fazla ülkede, 9 dilde yayınlanmaya ve her yaştan oyunseverin beğenisini kazanmaya devam ediyor

 

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu