Başkan Atabay Pazar esnafını ziyaret etti

Didim Belediye Başkanı Ahmet Deniz Atabay, pazara giderek esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi. Başkan Atabay, "Hem vatandaşımızın hem esnafımızın ilk dert yandığı kon hayat pahalılığı. Bu durumdan vatandaşımızı kurtarmak için elimizden geleni yapmalıyız" dedi.

 

Didim Belediye Başkanı Ahmet Deniz Atabay, ilçede kurulan Cumartesi Pazar Alanı'nı ziyaret etti. Başkan Atabay'a Didim Belediyesi Başkan Yardımcıları Yusuf Deveci ve Zeynel Şener ile birim müdürleri eşlik etti. Burada alışverişe gelen vatandaşlar ve esnafla sohbet ederek şikayetlerini dinleyen Başkan Atabay, pazarın nabzını tuttu.

 

"GÜNÜMÜZÜN EN BÜYÜK SORUNU HAYAT PAHALILIĞI"

 

Pazar alanında esnaf ve vatandaşlar ile görüşmesinin ardından açıklamada bulunan Didim Belediye Başkanı Ahmet Deniz Atabay, "Bugün pazar alanında vatandaşlarımız ve esnafımızla bir araya geldik, sorunlarını ve taleplerini dinledik. Bir kez daha gördük ki toplumun her kesiminin tek bir ağızdan şikayeti hayat pahalılığı. Günümüzde gelinen durumda geçinmek gerçekten çok zor. Bizler, CHP'li belediyeler olarak bu konuda elimizden geleni yapıyoruz fakat merkezi hükümetin duruma el atması şart olmuş durumda. El birliğiyle bu durumdan çıkmalıyız" dedi.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu