Ertuğrul Berberoğlu, Cadde160 Art Galley’de

Bağdat Caddesi’nin yeni sanat mekanlarından Cadde160 Art Gallery, soyut çağdaş sanatın iddialı temsilcisi Ertuğrul Berberoğlu’nun Çelişki isimli kişisel sergisine ev sahipliği yapıyor.

23 Ekim Cumartesi günü izleyiciyle buluşan sergide Berberoğlu’nun son dönem üretmiş olduğu geleneksel ve çağdaş üsluptaki dikkat çeken çalışmaları izlenebilir.

27 Kasım tarihine dek devam edecek sergi, Bağdat Caddesi, Numara 160’da bulunan Cadde160 Art Gallery’de Pazar ve pazartesi günleri hariç ziyaret edilebilir.

Cadde160 Art Gallery Direktörü ve serginin küratörü Selin Berberoğlu, "Cadde160 Art Gallery olarak, çağdaş sanatın yükselen dinamizminin giderek etkisini hissettirdiği bu dönemde Ertuğrul Berberoğlu'nun farklı disiplinlerden teknikler ve yaklaşımlar kullanarak ürettiği sıra dışı eserlerinin izleyicide güçlü bir karşılık bulacağına dair kuvvetli inancımızı vurgularken, farklı bir sergi görmek isteyen tüm sanat dostlarını bu iddialı sergiyi ziyarete davet ediyorum." dedi.

Hazırlanan serginin ve sunumun, kendisini ve çağdaş sanata eklemek istediği değerleri fazlasıyla yansıttığını ifade eden Ertuğrul Berberoğlu ise bu değerli projeye inanan ve sanatını sunması için mekanlarını kendisine açan Cadde160 Art Gallery'e teşekkürlerini iletirken, tüm sanatseverleri bu iddialı sergiyi görmeye davet ettiğini belirtiyor.

Adını, bulunduğu adresten alan ve Kadıköy, Bağdat Caddesi üzerinde, Numara 160'da bulunan Cadde160 Art Gallery, pazar ve pazartesi günleri hariç haftanın 5 günü 12-19 saatleri arasında ziyaret edilebilir.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu