Karişkad Polis Haftasını Kutladı

Karşıyakalı İş Kadınları Derneği (KARİŞKAD) Polis haftasını pasta keserek kutladı.

 

KARİŞKAD Başkanı Nil Güneri Polis Haftası ve Türk Polis Teşkilatı'nın 177. kuruluş yıl dönümünü nedeniyle İlçe Emniyet Müdürü Ercan Kaçanoğlu ve İlçe Emniyet Müdürlüğündeki emniyet güçleri ile bir araya gelerek polis haftasını kutladı.

 

Hira Pastanesinde İlçe Emniyet Müdürü Ercan Kaçanoğlu, İlçe Müftüsü İsa Gürler, İlçe Jandarma Komutanı Ahmet Karaman, Kızılay Karşıyaka Şube Başkanı Kamil Karadeniz, Bakırçay Üniversitesi Çiğli Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü Sevgi Çınar, İlçe Emniyet Müdürlüğünde görevli komser ve polislerle bir araya gelerek polis haftası nedeniyle yaptırdıkları pastayı kestiler.

 

KARİŞKAD Başkanı Nil Güneri, Ramazan nedeniyle iftarprogramlarının yoğunluğundan ancak bu akşam kutlayabildiklerini belirterek şöyle konuştu. “Gecesini gündüzüne katarak 24 saat toplumumuzun huzur ve güveni için çalışan polislerimizin Polis Haftası’nı kutluyoruz. Pandemi döneminde ve her zaman en zor şartlarda görev yaptılar ve yapıyorlar. Onların hakkı ödenmez. KARİŞKAD olarak bu akşam bir araya gelerek polis haftasını kutladık.”

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu