QTerminals Antalya, ihtiyaç sahiplerine ulaşıyor

QTerminals Antalya, paylaşma ve dayanışma zamanı Ramazan ayı dolayısıyla Büyükşehir Belediyesi’nin kurduğu iftar çadırlarına 3 günlük yemek bağışında bulunurken, Konyaaltı Belediyesi’ne sahiplerine ulaştırması için yardım paketi iletti.

 

Ramazan ayının yardımlaşma ruhunu yaşatmak için harekete geçen QTerminals Antalya, Büyükşehir Belediyesi ve Konyaaltı Belediyesi’nin yardımlarına ortak oluyor. Bu kapsamda QTerminals Antalya, Büyükşehir Belediyesi’nin kurduğu iftar çadırlarına 3 günlük yemek için destek olurken, Konyaaltı Belediyesi’ne ihtiyaç sahiplerine ulaştırması için gıda kolisi yardımında bulundu.

 

QTerminals Antalya Genel Müdürü Özgür Sert konuyla ilgili yaptığı açıklamada şunları söyledi: “Antalya, paylaşmanın ve yardımlaşmanın yüksek olduğu şehirlerden biri. Biz de QTerminals Antalya olarak içinde bulunduğumuz Ramazan ayının paylaşımcı ruhunu yaşatmak için elimizden geleni yapıyoruz. Bu kapsamda Büyükşehir Belediyemiz ve ilçe belediyelerimizin her yıl düzenli olarak uyguladığı yardımlara ortak olduk. Büyükşehir Belediyesi’nin iftar çadırlarına yemek yardımında bulunurken, hazırladığımız yardım kolilerini ihtiyaç sahiplerine ulaştırması için Konyaaltı Belediyesi’ne ulaştırdık. Bereketin bol olduğu, dayanışmanın güçlendiği, birlik ve beraberlik zamanı Ramazan ayının tüm Antalyalı dostlarımıza sağlık, huzur ve mutluluk getirmesini temenni ediyorum”

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu